درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 612546
رتبه:1
376
1847
842
11326
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

لخخلمث چیست و رتبه ایران در جستجوی این واژه چندم است ؟

تاریخ 1 ماه قبل
نظرات 5
بازدیدها 159
تعجب نکنید اگر روزی یکی از دوستان شما برای شما واژه ای به شکل لخخلمث ارسال کرد یا چیزی شبیه به صصص.لخخلمث.زخئ را ارسال کرد. این واژه ها عربی نیستند ! ایرانی هم نیستند ! ولی در گوگل روزانه هزاران بار جستجو می شوند ! هیچ معنی خاصی هم نمی دهند اما چرا جستجو می شوند ؟ در واقع وقتی شما کیبورد خودتان را در حالت فارسی خارج نمی کنید و بعد واژه گوگل را جستجو می کنید به جای نوشته شدن google بصورت لخخلمث نمایش داده می شود و اگر بخواهید برای دوستتان آدرس www.google.com را ارسال کنید و کیبورد شما فارسی باشد بصورت صصص.لخخلمث.زخئ برای دوستان شما ارسال می شود ! جالب بود نه ؟ اما فکر نکنید که این مشکل فقط مختص ایرانی هاست ! بلکه در دنیا ایران رتبه پنجم و به بعد از آن را به خودش اختصاص داده است و در نتیجه جستجوهای گوگل برای واژه های لخخلمث این کشورهای الجزایر ، فلسطین ، اردن ، مصر ، امارات متحده عربی ، بحرین ، عمان ، عربستان سعودی ، قطر ، تونس ، افغانستان و لیبی هستند که بالاتر از ایران واژه لخخلمث را جستجو می کنند :

لخخلمث.زخئ


نویسنده : محمد نصیری
منبع : جزیره مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانه وب سایت توسینسو
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی است


برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
 • یاد یک بیت شعر معروفی میفتم که میگه :
  "حبیبی یا نورالعینی یا لخخلمث خیالی..."
 • بدترین خاطرم اینه که با یه خانمی از مشتریا داشتم چت می کردم دختر رئیس اتحادیه بود حالا بماند . تو چت می خواستم در جوابش به انگلیسی بنویسم Aha ( همون آهان خودمون ) اما کیبورد فارسی بود نوشت " شاش "
 • وای ترکیدم از خنده
 • خخخخخخخخخخخخخخخ شاش :دی
  فقط فخسهدسخ
 • از این به بعد موقع نوشتن AHA خیلی باید دقت کنیم :)))))))

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید