در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

به نظر شما کدام مادربورد ایسوس یا Elite group ؟

سلام

می خوام کامپیوتری رو جمع کنم که کار سرور رو برای 6 کلاینت انجام بده بنظر شما بین مادربورد ایسوس و Elite group کدام بهتر است ؟؟؟

#ایسوس #مادربورد
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

1- سلام و عرض ادب

2- ایسوس سال هاست که به عنوان پرفروش ترین بورد جهان شناخته میشه همیشه کیفیت ساخت آن در کنار کارایی زبان زد بوده و هست و همچنین Elite نیز یکی از بهترین ها همیشه در رده مادربوردهایی بوده که نسیت قیمت به کارایی بالایی را از خودشون نشون داده اند.

3- در شرایط کنونی چند عامل باید مد نظر گرفته شود:

3-1- اگر بحث هزینه برایتان مطرح نیست پیشنهاد من بورد ایسوس هست در غیر اینصورت Elite هم مناسب کار شماست.

3-2- از آنجاییکه امروزه سطح کیفیت و کارایی سخت افزاری به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده نگرانی ها در رابطه با دوام و خراجی بوردها تقریباً از بین رفته است و می توان با خیال راحت از هر بوردی استفاده کرد.

4- تنها دقت داشته باشید که در ساختار بورد از خازن های جامد بهره گرفته شده باشه تا دوام و پایداری کلی بورد افزایش پیدا کند. (البته تقریبا تمامی بوردها از این مهم پشتیبانی می کنند)

و با خود می گویم: در میان من و تو فاصله هاست. گاه می اندیشم . . . می توانستی تو به لبخندی این فاصله را برداری . . .

سلام

در مورد انتخاب برند که کاملا انتخاب با خودتونه اما ایسوس در زمینه مادربرد تو دنیا حرف اول رو میزنه

اگه برای تعداد کم میخواین سرور باشه نیازی نیست مادربرد خیلی مدل بالا بخرین

البته توی مادربرد های سرور (که جای 2 تا cpu و حداقل 8 تا اسلات رم داره) برند های دیگه هم خوب اسم و رسم درکردن مثلا همین elite و evga

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....