سید احمد  توسلی

دوستانی که ویندوز 10 رو نصب و باهاش کار می کنن راضی هستند ؟

سلام

ویندوز 10 چه ویژگی های بهتری نسبت به ویندوز 8.1 داره و اینکه چه ویژگی هایی برای بهینه سازی بیشتر منابع رم و CPU در اون طراحی شده ؟؟؟ ایا راضی هستید !!!

#ویژگی_ویندوز_10 #نصب_ویندوز
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مهدی عسکری

سلام دوست عزیز

با اجازه از اساتید محترم

ویندوز 10 یکی از بهترین نسخه های ویندوز هست که بعد از ویندوز 8 عرضه شده و در تلاش برای هر چه کمتر استفاده کردن از منابع و اجرا شدن با کمترین فضای هارد، حتی با فضای 16 گیگابایت هست.ویندوز 8 و 8.1 زیاد با استقبال عمومی مواجه نشد و یکی از ساده ترین دلایلی که میشه براش آورد، عدم وجود Start نازنین بود.

در مورد ویژگیهای ویندوز 10 میتونید مطالب زیر رو مطالعه و مشاهده بفرمایید:

مهندس اسحاقی عزیز

اولین جدول ارائه شده توسط مایکروسافت برای مقایسه بین نسخه های مختلف ویندوز 10

9 خبر مهم که باید در مورد ویندوز 10 بدانید

مهندس احمدی عزیز

بررسی امکانات جدید ویندوز 10

همچنین برای مشاهده ی انواع و اقسام قابلیت های این ویندوز، شما با سرچ کردن در سایت میتونید با انواع و اقسام نکته ها و آموزش ها مواجه بشید که هر چه سریعتر باعث بشه از این ویندوز فوق العاده استفاده کنید

Together We Grow
مهدی عسکری

در ضمن شما میتونید مقایسه ای که در سایت های غیر ایرانی هم انجام شده مطالعه بفرمایید

?Windows 10 vs Windows 8.1: which is best for you

?Windows 10 vs Windows 8.1: What’s new

Windows 10 Vs. Windows 8.1: The Major Differences

Windows 10 vs. Windows 8.1 vs. Windows 7: Performance

Together We Grow
محمد رفیعی

من نصب کردم و راضی هستم فقط مشکلی که دارم این که هنوز شرکت تولید کننده سیستمم درایور های متناسب ویندوز 10 را ارایه نداده. خب این یه کم آزار دهنده هست

حسن یعقوبی

سلام به همه دوستان

به طور قطع به بلوغ کامل رسیده .هرچند بنده استفاده آماتوری میکنم ازش ولی با دوستانی که بطور حرفه ای کار میکنن صحبت کردم w10 رو بسیار کامل میدونن.

ضمناً از لینکای مفید آقای عسگری هم ممنون.عالی هستید

بجز این مساله که مرض داشتن و خیلی منوها و دسترسیها رو عوض کردن مشکل دیگه ای باهاش ندارم و بعد از بالا آمدن سرعتش خوبه

یا میشه یا باید بشه.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....