حسین ابراهیمی

آپدیت ویندوز 10

سلام خدمت همه یITPRO ای های عزیز
همون طور که میدونید جدیدا یک آپدیت دیگر برای ویندوز 10 به نام Redstone 1ارائه شده است .
می خواستم بدونم به نظر دوستان آپدیت کردن ویندوز بهتره یا اینکه از اول ویندوز رو نصب کنم
چند جایی شنیده بودم که آپدیت مستقیم با خود ویندوز باعث میشه یکم سرعت پایین بیاد
#آپدیت_ویندوز #ویندوز10 #نصب_ویندوز
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
سلام
این خصلت ویندوزه که بعد از یک مدت کند میشه
اگر از اول نصب کنی به نفعتونه چون ویندوزتون هم نو میشه...
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
سلام
تجربه من با آپدیت خود ویندوز بوده و البته نسبت به رسیدگی به ویندوز هم حساسیت زیادی دارم مثلا :
کنترل پروسسورای ویندوز و استارتاپ ها و استفاده از نرم افزار های پاکسازی رجیستر و Optimize , clean up,...
و تا الان خیلی راضی بودم
و آنتی ویروسم دفندر خود ویندوز بوده
بنده خدا ویندوز گنا داره باید بهش برسی ، مهمتر و سخت تر از نصب تعمیر ونگهداریه ویندوزه
در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
سلام

اپدیت ویندوز در همه حال خوبه ... این سیستم عامل اگر قانونی استفاده بشه امنیتش از لینوکس هم بیشتر
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
سلام
خود Update Center ویندوز خیلی راحت براتون آپدیت میکنه
البته اگه نسخه Enterprise نصب کرده باشین این آپدیت سالانه براش نمیاد
برای استفاده از آپدیت سالانه باید نسخه Pro یا Home باشه
سلام
من ویندوز نسخه Enterprise دارم مطمئن هستید که آپدیت نمیاد؟
الان یعنی من iso دانلود کنم؟؟؟

سلام
من خودم هم Enterprise نصب کردم و الان هر چی برای آپدیت سرچ میکنه هیچ چیزی از آپدیت سالانه نمیاره
منم مجبورم فایل ISO نسخه جدید رو بگیرم و نصبش کنم
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....