حسین ابراهیمی

یادگیری زبان انگلیسی

باسلام خدمت همه
حقیقتش نمی دونستم که این بحث داخل کدامیک از جزیره ها جای می گیره برای همین مهارت های هفتگانه را انتخاب کردم
من یک دانشجو هستم دوترم خوندم رشته صنایع خیلی علاقمند به کامپیوتر و برنامه نویسی هستم و می دونم زبان انگلیسی یکی از مهترین ابزار ها در این میان هست
خوب من از دوستان می خواهم که در مورد تجزبیات خود اینجا توضیح بدهند که چه جوری من الان یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنم که بتوانم بعدا به راحتی به مباحث کامپیوتر برسم و از منابع انگلیسی استفاده کنم
دوستان هر منبع و روشی که به خوبی جواب میده را ممعرفی کنید
باتشکر خوشحال می شوم که نظرات شما را بدونم

#زبان_انگلیسی_برای_فناوری_اطلاعات #یادگیری_زبان_انگلیسی #زبان_انگلیسی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حتما برو کلاس.
برا یادگیری انگلیسی،بهترین کار اینه که اول از فارسی فرار کنی!
بزرگترین مشکلی که ما تو یادگیری انگلیسی داریم اینه که فارسی فکر میکنیم و میخوایم انگلیسی حرف بزنیمبخونیمبنویسیم
ممنون از پاسخت
من با توجه به اینکه در شهری که من دانشگاه میرم با شهری که الان هستم فرق داره تابستونی نمی تونم کلاس برم هرچند نکته دیگه اینه که الان همه کلاس ها شروع شده و دیگه ثبت نام ندارن
خوب من الان داخل تابستون چیکار کنم که هم وقت هدر نره هم اینکه از مهر ماه بروم کلاس
با سلام

اگه می خای به صورت اصولی انگلیسی رو یاد بگیری با مجموعه English for you شروع کن که کافیه چند قسمتشو از اینترنت دانلود کنی تا ببینی حتی از کلاس اموزشی هم بهتر داره اموزش می ده این مجموعه از مقدماتی اموزش می ده تا سطح حرفه ای و به نظر من با سبک تدریس اموزشگاه های ایران خیلی متفاوته حتما این مجموعه رو تهیه کن ! و این مجموعه منبع تقریبا کاملی هست برای ازمون ایتلس !!
mohammadcom761@gmail.com
Mahdi Mohammadzadeh
سلام دوست عزیز. ببین اگر دوست داری انگلیسی رو به زبون مادری یاد بگیری، به قول دوستمون اول باید کلا فارسی رو بگذاری کنار.روشی که من ازش جواب گرفتم، دیدن فیلم و سریال و کارتون های انگلیسی هست. فیلم های آموزشی Touch Stone - Top Notch - Interchange - FourCorners - American English که کتاب هاش هم موجوده، رو میتونید تهیه کنید و از صفر که مقدماتی هست تا سطح 4 یا برخی 6 مشاهده کنید. زیرنویس فارسی و انگلیسی هم داره که زیر نویس فارسی توصیه نمیشه. سعی کن اول با صدا های شخصیت ها آشنا باشی. رفتار هاشونو ببینی و بستجی و واسه خودت یک لیست درست کنی مثلا شخصیت آقای مایکل یک شخصیت شوخ و دلقک هست و یا خانم لیز خیلی خجالتی و گوشه گیر هست و ... این فیلم هارو که تا سطح متوسط دیدی خود به خود زبان رو فرا میگیری. مثل کودکی که بعد از مدتی شروع به صحبت کردن میکنه. اما ماها که سنمون بالاست این زمان کوتاه تر میشه.
محصولات engvid هم فوق العده هستند. لینک دانلودش اینجاست :
http://www.irlanguage.com388%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-EngVid/

و در کل لینک دانلود فیلم ها و کتاب ها تو وب سایت زیر هست. :
http://www.irlanguage.com
همچنین بعد از مئتی که راه افتادین کتاب خوبی که پیشنهاد میکنم کتاب 504 هست. که سطح دانش واژگان رو خیلی بالا میبره و بعد از اون کتاب 1100 که سطح لغاتش فوق العاده بالاست و شمارو برای آزمون های بین المللی زبان اماده میکنه.
09124520317
vahid.kh
اگه تو حفظ لغات مشکل داری و دایره لغات رو میخوایی بیشتر کنی از نرم افزار های لایتنر استفاده کن.که کامل لغات رو با تکرار زیاد در ذهنت همیشگی کنی
()___() {=':'=} (' ')---(' ')
ممنون از همه عزیزان
من فیلم و سریال به زبان انگلیسی اخیرا زیاد می بینم به نظرتون اگه کتاب های Interchange را بخرم و با اونها شروع کنم به تمرین و یادگیری به همراه استفاده از فیلم ها و آهنگ های انگلیسی می تونم نتیجه خوبی بگیرم ؟
کارتون و برنامه کودک انگلیسی برا شروع عالیه.
ساده و international صحبت میکنند.
اما فیلم ها اغلب بومی و خودمونی صحبت میکنند مخصوصا آمریکایی ها که لهجه غلیظی دارن.اصلا نمیفهمی چی میگن.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....