در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

ویرایش فایل pdf به فارسی

سلام

می خوام ی سربرگ در pdf فارسی رو تغییر بدم اما با foxit edit نشد و حروف فارسی بهم میریزه . برنامه ای هست بتونه اینکار رو انجام بده ؟

#در_برنامه_foxit_edit #فارسی_سازی #ویرایش_pdf
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین قیصرانی

سلام.شما می توانید از نرم افزار Adobe Acrobat XI Pro استفاده کنید.

Sepehr Sy

از نرم افزار Nitro Pro کمک بگیرید.

برترین هدف علم تکامل است...

سلام

دوست عزیز، قوی ترین و جامع ترین نرم افزاری که تا حالا در این زمینه دیدم و خودمم دارم باهاش کار میکنم نرم افزار Nitro Pro Enterprise 10.5.6.14 x64 هستش که می تونی از این لینک دریافتش کنی.

موفق باشی.

اگر کسی خوبی های تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن. Telegram Channel :@DevExpress_Farsi
davood_59

سلام دوست عزیزم؛ منم با جواب دوستان موافقم. خودم از نرم افزار Nitro.Pro.Enterprise.v10.5.7.32 استفاده میکنم و برای اینکه مثلا سربرگ رو عوضش کنی میام ابتدا سربرگ رو پاک کرده (با کلیدهای Insert و بعدش delete طبق معمول سایر نرم افزارها) و بعدش تو paint یا فتوشاپ اسم مورد نظرمو نوشته و بعدش اون رو جایگزین میکنم. چون فونتهاش تا جایی که من ور رفتم درست نمیشد و بهم میریخت فونتهای فارسی رو. البته اگه دوستان راهکاری دارن برای حل این مشکل ممنون میشم بدونم.

prober

با فتوشاپ به تنهایی هم میشه.

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....