سید احمد  توسلی

بهترین نرم افزار برای رفع و پاکسازی کامل رجیستری ویندوز 7 چیه ؟

سلام

برای پاکسازی و تعمیر رجیستری وین 7 چ برنامه ای رو پیشنهاد میدید ؟؟؟ مخصوصا برای رفع ارورهای درایور های پرینتر
#تعمیر_رجیستری #ویندوز_سون_7 #پاکسازی_رجیستری
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امید رستمی
سلام
از نرم افزار C Cleaner استفاده کنید
قانون سوم نیوتون میگه وقتی میخوای به یه چیزی برسی،باید از یه چیزی دل بکنی!
وریا جواهری
این برنامه شاید ب دردت بخوره... نرم افزار اصلاح ویندوز
مهدی باقری
بغیر از CCleaner نرم افزار AVG PC TuneUp هم یک مجموعه کامل هست که ابزارهای متنوعی داره
از نرم افزارهای زیر هم میتونید استفاده کنید:
Registrar Registry Manager فوق العادست
NETGATE Registry Cleaner عالیه
jv16 PowerTools X عالیه
Registry Reviver بی نظیر
SysTweak Regclean و Auslogics Registry Defrag و AVS Registry Cleaner و Registry Winner و WinMend Registry Cleaner و Registry First Aid Platinum که خیلی خوبه
1.61340897988E+38
سلام

با تشکر از مهندس مهدی عزیز

من به تازگی پروژه دانشگاهی رو قبول کردم متاسفانه تیم قبلی دلسوزی نکردن و سیستم ها بشدت از لحاظ نرم افزاری کند و اغلب ویروسی هستن ... امکان داره ابرازی هم برای تست ویروس به صورت سر پایی معرفی کنید که در سریعترین زمان جواب بده ... برای سر زدن به کلاینت ها و رفع سریع مشکل ویروس یابی لازم دارم تا بتونم به کل همه رو سروری کنم
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
وریا جواهری
دوست عزیز این لینکم ببین ضرر نمی کنی ... شناسایی نرم افزارهای مخرب
پوریا یعقوبی
با سلام Ashampoo Uninstaller
مهدی باقری
نظر من رو بخوای برای اینکه دردسر نصب رو نداشته باشی چون در آینده هم میگی کنسول می خوای داشته باشی از CD بوت یکی از آنتی ویروس ها استفاده کن همه رو اسکن کن سریع هم هست
1.61340897988E+38
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....