در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

میشه رو ی سیستم 2 تا vwware workstation راه انداخت

سلام

میشه رو ی سیستم 2 تا vwware workstation راه انداخت ؟؟؟ من می خوام سناریوهامو جدا کنم میخوام مباحث روتر رو جداگانه کار کنم و مباحث ویندوز سرور ها و vwspher هم ی طرف باشه

#کار_با_vmware #اجرا_سناریو #نصب_در_دو_سیستم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

1- سلام

2- چه کاره ای دوست عزیز من! شما رنج آیپی و ... مربوط به VMهای خودتون رو جدا بدید!

اینجوری انگار دو تا شبکه مستقل دارید.

و با خود می گویم: در میان من و تو فاصله هاست. گاه می اندیشم . . . می توانستی تو به لبخندی این فاصله را برداری . . .
Farahani

سلام

فکر نمیکنم مشکلی باشه .

اقای th end یا هر چیز دیگه ای

تو vm تغییر ادرس ها باعث میشه vm از کار بیفته

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
محمد نصیری

ITPRO ی عزیز برای اینکه مطمئن بشید ترافیک شبکه ها در VMware Workstation به همدیگه ارتباطی نداشته باشه اولا VMهاتون رو با Folder از همدیگه جدا کنید و Library های جداگونه درست کنید ، دوما با استفاده از مکانیزم LAN Segment برای هر کدوم از سناریوهاتون یک Segment ایجاد کنید و ترافیکش رو ایزوله کنید ، در سری آموزشی VMware Workstation همه این موارد بصورت کامل توضیح داده شده :

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....