سید احمد  توسلی

مشکل با اکسل 2013 در تغییر رنگ فونت ها

سلام

من وقتی اکسل رو باهاش کار می کنم می خوام رنگ فونت ها رو تغییر بدم هنگ می کنه چیکارش کنم :(((
#تغییر_فونت_و_هنگ_اکسل #هنگ_اکسل
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مهدی عسکری
سلام دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
شما پرینتر پیش فرضتون رو عوض کنید و همچنین در Task Manager دو پردازش spoolsv.exe و splwow64.exe (یا اگر یکیش بود، همون یکی رو) End process کنید ببینید مشکلتون حل میشه
Together We Grow
مهدی باقری
بهترین راه حل رو میخوای
قید 2013 فلان فلان شده رو بزن ما تو سازمان از 2010 رفتیم 13 گریه مون در اومد انقد که گیر داره
برو رو 2016 ، مشکلات ما که حل شد
باور کن مطلب دارم بهت بدم که تمام مشکلاتت باهاش حل شه ولی مطمئن باش مشکلاتت تموم نمیشه
1.61340897988E+38
اوکی

من اصلا از برنامه های افیس خوشم نمیاد . ما زیاد مشکلی نداریم فقط رو ی کلاینت بد کار می کنه . چون اخر وقته حوصله عوض کردنشو ندارم . حالا اگر 2016 رو بریزم مشکلی با فایل های 2013 و 2010 نداره راحت باهاشون کار می کنه ؟؟؟
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
prober
قطعا کار میکنه ورژِن های بالاتر همیشه ورژن های پائین تر رو پوشش میدن
کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
prober
جناب mahdi-dsgn من تا الان فکر می کردم فقط مائیم توی سازمانمون با office 2013 مشکل داریم یعنی فکر می کردم نرم افزار اتوماسیون ما خیلی با آفیس 2013 مشکل ایجاد می کنه اما الان که این پست شما رو دیدم خوشحال شدم.
حالا 2016 روی win 7 هم نصب میشه؟ چون من شنیدم فقط روی 10 نصب میشه
کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
روی وین 8 به بعد نصب میشه
مهدی باقری
والا دوستان گرامی بر خلاف عقیده yek_mosafer2000 ی عزیز ما که رو 7x64 نصب کردیم شد، کار هم کرد دیگه نمیدونم
1.61340897988E+38
سلام

والا تو سایت ماکروسافت زده بود !!!! اگر نصب میشه که چه بهتر فقط ی نکته ای میشه اپگرید رو طوری انجام داد تنظیمات برنامه های اوت لوک و lync بهم نریزه
مهدی باقری
اوت لوک که کاری نداره تنظیمات رو ببین چیه همون رو تو 2016 هم بزنی نباید مشکلی باشه در مورد lync اما تو این مورد چون استفاده نمی کردن نمیدونم
1.61340897988E+38
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....