سید احمد  توسلی

حذف درایو DVD کامپیوتر ایسوس A4310

سلام

ی کامپیوتر All in one داریم که درایو DVD رامش ی دفه میپره و حذف میشه باید سیستم رو ریست کنم تا برگرده و کلی مشکل دیگه مشکل از چی میتونه باشه ویروس یابی هم کردم چیزی پیدا نکردم !!! چون سیستم ها مذام اسکن میشن انتی ویروس کسپر تحت شبکه دارم !!!

#حذف_dvd_رام #مشکل_dvd_رام
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام این مورد از خرابی ویندوز و خرابی خود dvd هم ممکنه رخ بده

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
رضا حسینی

باسلام

هم میتونه اشکال از دی ویدی رام باشه یعنی زمانی که ویندوز روشنه و در حال کاره با کوچکتریم تکانی اتصال آن قطع بشه یا میتونه اشکال از داخل دی و ی دی رام باشه یعنی با افزایش حرارت خودش خاموش بشه که در این صورت شما باید با یم دی وی دی رام دیگه از یک کیس دیگه باز کنید ببندید بهش اگه مشکل تکرار نشد یعنی مشکل از دی وی دی رام می باشد و باید به نمایندگی آن تحویل بدید

اما اگه مشکل از نصب درایور باشه شما میتونی unistall کنید و بگذارید از اینترنت درایور خودشو پیدا کنه یا با نرم افزار DriverPack.Solution درایور مورد نظر و پاک کنید

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....